Zwiedzanie

Bilety

 

RODZAJE BILETÓW BILETY ŁĄCZONE
Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa (PPDL) PPDL + Centrum Poznawcze Hali Stulecia PPDL + Centrum Poznawcze Hali Stulecia + zwiedzanie Hali Stulecia PPDL + Centrum Poznawcze Hali Stulecia + zwiedzanie Hali Stulecia + pokaz videomappingu
Normalny 10 20 22 27
Ulgowy 8 15 17 21
Grupowy 5 12 14 16
Rodzinny 25 50 55 65

Bilet ulgowy: dzieci i młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+, osoby niepełnosprawne.

Bilet rodzinny: 2 osoby dorosłe + do trójki dzieci do lat 16. Rodzinom wielodzietnym biorącym udział w programie „dwa plus trzy i jeszcze więcej” przysługuje pełna opcja zwiedzania w danym dniu (obejmująca Panoramę Plastyczną Dawnego Lwowa oraz Centrum Poznawcze Hali Stulecia) w ramach biletu rodzinnego w cenie 50 zł za całą rodzinę bez względu na ilość osób.

Wejście bezpłatne: opiekunowie grup zorganizowanych, opiekunowie osób niepełnosprawnych, kombatanci

Promocje, oferta specjalna

CENTRUM POZNAWCZE HALI STULECIA PARTNEREM MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

W ramach Programu OK wszyscy czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej mogą zwiedzać Panoramę Plastyczną Dawnego Lwowa, kupując bilety ze zniżką 50% (za okazaniem karty czytelnika).

WTORKI DLA SENIORÓW – 50 %

Zapraszamy Seniorów do odwiedzania Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa. W każdy wtorek obowiązywać będzie wyjątkowa promocja na bilety wstępu. Zachęcamy również do udziału w wyjściach grupowych (min.10 osób).

Godziny otwarcia

Sezon letni (kwiecień – październik):

Poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
Sobota – niedziela 10:00 – 18:00

Sezon zimowy (listopad – marzec):

Poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
Sobota- niedziela 9:00 – 17:00

Uwaga! Bilety wstępu można zakupić najpóźniej 30 minut przed zamknięciem wystawy.

informujemy, że w trosce o prawidłowe funkcjonowanie Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa, każdy pierwszy poniedziałek miesiąca będzie dniem wewnętrznych prac serwisowych. Wystawa oraz kasy biletowe w tych dniach będą nieczynne. W trosce o komfort zwiedzających informujemy, że wystawę może zwiedzać jednocześnie maksymalnie 25 osób. Zwiedzanie grupowe wymaga wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu (71) 347 50 51 lub mailowo: rezerwacja@panoramalwowa.pl .

Zwiedzanie z przewodnikiem

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa z przewodnikiem. Oferujemy oprowadzanie w 3 językach: polskim, angielskim oraz niemieckim.

 

Trasa Czas trwania Cena w PLN za grupę
Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa Ok. 30 min. Język polski 50
Język angielski/niemiecki 100

Informujemy, że z usługi zwiedzania z przewodnikiem może jednorazowo skorzystać grupa licząca nie więcej niż 25 osób. W przypadku większych grup zalecane jest, aby podzielić je na dwie lub więcej części. Oprowadzanie utworzonych w ten sposób grup nie może się odbywać symultanicznie – zalecane jest wówczas, aby zarezerwować nie pokrywające się ze sobą godziny dla każdej z grup.

W cenie usługi zwiedzania z przewodnikiem nie jest zawarta cena biletów wstępu na wystawę Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa. Do powyższych cen należy ją doliczyć. Cennik biletów dostępny jest tutaj.

Aby dokonać rezerwacji zwiedzania z przewodnikiem, prosimy o przesłanie informacji (preferowany termin i godzina zwiedzania, ilość osób w grupie, język oprowadzania) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rezerwacja@panoramalwowa.pl.

Płatności należy dokonać w kasie Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa przed rozpoczęciem zwiedzania – gotówką lub kartą płatniczą.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

71 347 50 51

info@panoramalwowa.pl

rezerwacja@panoramalwowa.pl