Zwiedzanie

W związku z pracami konserwatorskimi przy makiecie Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa wystawa jest nieczynna do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

 

RODZAJE BILETÓW BILETY ŁĄCZONE
Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa (PPDL) PPDL + Centrum Poznawcze Hali Stulecia PPDL + Centrum Poznawcze Hali Stulecia + zwiedzanie Hali Stulecia PPDL + Centrum Poznawcze Hali Stulecia + zwiedzanie Hali Stulecia + pokaz videomappingu
Normalny 10 20 22 27
Ulgowy 8 15 17 21
Grupowy 5 12 14 16
Rodzinny 25 50 55 65

Bilet ulgowy: dzieci i młodzież szkolna, studenci do 26 roku życia, seniorzy 60+, osoby niepełnosprawne.

Bilet rodzinny: 2 osoby dorosłe + do trójki dzieci do lat 16. Rodzinom wielodzietnym biorącym udział w programie „dwa plus trzy i jeszcze więcej” przysługuje pełna opcja zwiedzania w danym dniu (obejmująca Panoramę Plastyczną Dawnego Lwowa oraz Centrum Poznawcze Hali Stulecia) w ramach biletu rodzinnego w cenie 50 zł za całą rodzinę bez względu na ilość osób.

Wejście bezpłatne: opiekunowie grup zorganizowanych, opiekunowie osób niepełnosprawnych, kombatanci

Promocje, oferta specjalna

CENTRUM POZNAWCZE HALI STULECIA PARTNEREM MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ

W ramach Programu OK wszyscy czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej mogą zwiedzać Panoramę Plastyczną Dawnego Lwowa, kupując bilety ze zniżką 50% (za okazaniem karty czytelnika).

PROGRAMY „RODZINA PLUS” ORAZ „KARTA DUŻEJ RODZINY”

Zapraszamy rodziny posiadające Kartę Rodzina Plus oraz Kartę Dużej Rodziny do zwiedzenia Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa oraz Centrum Poznawczego Hali Stulecia. Rodzinom wielodzietnym biorącym udział w programach przysługuje pełna opcja zwiedzania w ramach najtańszego biletu rodzinnego na obie wystawy (50 zł za całą rodzinę bez względu na ilość osób).

WTORKI DLA SENIORÓW – 50 %

Zapraszamy Seniorów do odwiedzania Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa. W każdy wtorek obowiązywać będzie wyjątkowa promocja na bilety wstępu. Zachęcamy również do udziału w wyjściach grupowych (min.10 osób).

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek – piątek nieczynne
Sobota – niedziela 10:00 – 17:00

Uwaga! Bilety wstępu można zakupić najpóźniej 30 minut przed zamknięciem wystawy.

informujemy, że w trosce o prawidłowe funkcjonowanie Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa, każdy pierwszy poniedziałek miesiąca będzie dniem wewnętrznych prac serwisowych. Wystawa oraz kasy biletowe w tych dniach będą nieczynne. W trosce o komfort zwiedzających informujemy, że wystawę może zwiedzać jednocześnie maksymalnie 25 osób. Zwiedzanie grupowe wymaga wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu (71) 347 50 51 lub mailowo: rezerwacja@panoramalwowa.pl .

Zwiedzanie z przewodnikiem

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa z przewodnikiem. Oferujemy oprowadzanie w 3 językach: polskim, angielskim oraz niemieckim.

 

Trasa Czas trwania Cena w PLN za grupę
Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa Ok. 30 min. Język polski 50
Język angielski/niemiecki 100

Informujemy, że z usługi zwiedzania z przewodnikiem może jednorazowo skorzystać grupa licząca nie więcej niż 25 osób. W przypadku większych grup zalecane jest, aby podzielić je na dwie lub więcej części. Oprowadzanie utworzonych w ten sposób grup nie może się odbywać symultanicznie – zalecane jest wówczas, aby zarezerwować nie pokrywające się ze sobą godziny dla każdej z grup.

W cenie usługi zwiedzania z przewodnikiem nie jest zawarta cena biletów wstępu na wystawę Panorama Plastyczna Dawnego Lwowa. Do powyższych cen należy ją doliczyć. Cennik biletów dostępny jest tutaj.

Aby dokonać rezerwacji zwiedzania z przewodnikiem, prosimy o przesłanie informacji (preferowany termin i godzina zwiedzania, ilość osób w grupie, język oprowadzania) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rezerwacja@panoramalwowa.pl.

Płatności należy dokonać w kasie Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa przed rozpoczęciem zwiedzania – gotówką lub kartą płatniczą.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

71 347 50 51

info@panoramalwowa.pl

rezerwacja@panoramalwowa.pl