21 lutego, 2024
Jak wybrać sekator akumulatorowy do ogrodu przydomowego?

Najpiękniejszą wizytówką każdego domu jest zadbany ogród. Starannie wypielęgnowane drzewa i krzewy przyciągają wzrok i sporo mówią o właścicielach oraz ilości pracy włożonej w takie zabiegi. Jak zaoszczędzić czas i siły? Dowiedz się z tekstu poniżej i zainteresuj się odpowiednim urządzeniem.

Gdzie sprawdzi się sekator akumulatorowy?

Urządzenie takie jest odpowiednie szczególnie dla właścicieli małych oraz średnich działek. Na większych obszarach bardziej przydatny będzie sprzęt z napędem spalinowym, mimo że nie jest on tak przyjazny środowisku jak ten na akumulator. Sekator akumulatorowy jest zwykle zasilany niedużą baterią, a zatem nie jest ciężki, dlatego zdecydowane ułatwia prace pielęgnacyjne i redukuje wysiłek włożony w przycinanie gałęzi.

Jaka marka sekatorów polecana jest do tego typu prac?

Na rynku dostępny jest sprzęt wielu producentów, w tym znanej z produkcji urządzeń ogrodniczych firmy NAC. Producent ten dba, aby jego artykuły spełniały oczekiwania klientów, zarówno jeśli chodzi o jakość, jak i cenę. W jego ofercie można znaleźć model sekatora do gałęzi opatrzony symbolem PRB72-JN. Jest to doskonałe narzędzie z wytrzymałym i cichym sinikiem napędzanym baterią litowo-jonową o pojemności 1,5 Ah i napięciu 7,2V. W zestawie jest także ładowarka do akumulatora.

Jakich korzyści może spodziewać się osoba, która kupiła to urządzenie?

Zdecydowawszy się na zakup, można mieć pewność, że sprzęt ten będzie:

  • lekki,
  • cichy,
  • bezawaryjny,
  •  żywotny.

Mając go wśród swoich narzędzi i korzystając z niego, nie odczuje się zmęczenia nawet po długotrwałej pracy. Do zalet należy też zaliczyć fakt, że akumulator nie posiada efektu pamięci, więc można go doładowywać nawet podczas przerwy na posiłek. Producent podaje w swojej specyfikacji liczbę cięć przy jednym, pełnym naładowaniu baterii dla różnych grubości gałęzi.

Co z gwarancją?

Marka oferuje użytkownikom prywatnym 2-letnią, a firmowym roczną gwarancję z naprawami door-to-door. Chcesz lepiej poznać lub nabyć ten sprzęt? Znajdź sprzedawcę online i zdecyduj się na zakup.