23 września, 2023
Poduszeczki dla dzieci niosących obrączki

Niesienie obrączek ślubnych to prawdziwy zaszczyt. Chcesz, żeby ten moment ceremonii wypadł efektownie i zachwycił wszystkich gości? Zainwestuj w poduszkę pod obrączki. To produkt coraz chętniej wybierany przez pary młode, które chcą zaangażować w przebieg uroczystości małe dzieci.

Niesienie obrączek

Obrączki są symbolem nieskończonej miłości. To nie tylko biżuteria, ale przede wszystkim oznaka wstąpienia w związek małżeński i dania komuś dożywotniej obietnicy. Właśnie dlatego warto je odpowiednio wyeksponować. Ciekawą propozycją są ozdobne poduszeczki dla dzieci, które niosą obrączki do ołtarza. Przede wszystkim świetnie wyglądają i wyjątkowo prezentują się na zdjęciach. Fotograf z pewnością chętnie wykorzysta je przy planowaniu ślubnych kadrów. Ponadto miękka i szeroka poduszka jest bezpiecznym miejscem do przechowywania cennej biżuterii. Zapobiega jej zgubieniu.

Jakie poduszeczki dla dzieci wybrać?

W sklepach dostępne są różne rodzaje podkładów pod obrączki. Warto zdecydować się na przykład na białą poduszkę w kształcie serca, która wykończona jest szerokim, koronkowym brzegiem. Wykonana została z eleganckiej, matowej tkaniny i ozdobiona tasiemką. Ponadto na środku znajduje się kamień. Ten produkt doskonale pasuje na ślub w stylu klasycznym, minimalistycznym i glamour. Wprowadza subtelną, romantyczną atmosferę. Podobne dekoracje dostępne są również w kształcie prostokątnym.

Kolejną propozycję stanowią poduszki rustykalne, które często wybierane są na ceremonie boho. Wykonane są z jutowej tkaniny o naturalnej, brązowej barwie. Ich wymiary zostały przemyślane w taki sposób, by trzymanie obrączek było komfortowe, a tkanina nie wyślizgiwała się z rąk. Alternatywą są drewniane pudełeczka na biżuterię. Modne akcesoria ślubne w korzystnej cenie można zamówić w sklepie internetowym.

Ślub w najlepszym stylu

Szukasz efektownej poduszki pod obrączki? Postaw na produkt wykonany z eleganckiego materiału. Świetnym rozwiązaniem są dodatkowe zdobienia, takie jak koronki, tasiemki i kamyczki. Dekoracje dopasuj do planowanego motywu przewodniego wesela.