21 lutego, 2024
W jakich pracach przyda się lekki sekator akumulatorowy NAC?

Aby należycie zadbać o sad czy ogród przydomowy, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, który pozwoli bezpiecznie i bez wysiłku czy wchodzenia na drabinę przycinać gałęzie. Chcesz wiedzieć, które narzędzie jest tak pomocne i jakiej marki zakup najbardziej się opłaci? Zapoznaj się z poniższym artykułem!

Jaki sprzęt będzie przydatny przy zabiegach pielęgnacyjnych w ogrodzie?

Jednym z urządzeń, w które warto zainwestować, aby można się było pochwalić pięknie utrzymanym ogrodem, z pewnością jest sekator akumulatorowy . Jest on idealny dla właścicieli małych i średnich działek i sprawdzi się w przycinaniu gałęzi sporej grubości. Cechuje się:

  • lekkością,
  • poręcznością,
  • cichą pracą.

Jakiej marki sprzęt powinien wystarczyć do takich zabiegów?

Wielu producentów może się pochwalić produkcją takich urządzeń. Wśród nich jest również marka NAC, która słynie z produkcji dobrej jakości sprzętu ogrodniczego w przystępnej cenie. Dlatego wielu właścicieli ogrodów decyduje się na jego zakup. O wyborze urządzenia tej firmy decyduje również jego wyposażenie w wytrzymały, cichy silnik, gwarantujący długotrwałą, bezawaryjną pracę.

Czym cechuje się sekator akumulatorowy NAC?

Urządzenie to waży niecały kilogram, dzięki czemu osoba obsługująca je nie czuje zmęczenia nawet przy dłuższej pracy. Wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy o pojemności 1,5 Ah i napięciu 7,2V. Bateria ta nie ma efektu pamięci, a zatem może być doładowana w dowolnym momencie. Na jednym, pełnym naładowaniu można wykonać nawet 800 przycięć, przy założeniu, że gałąź nie będzie grubsza niż 8 mm.

Dlaczego warto zdecydować się na ten model sekatora?

Oprócz cech wspomnianych już wcześniej za zakupem sprzętu tej marki przemawiają również 24-miesięczna gwarancja i naprawy w systemie door-to-door. Jeśli potrzebujesz takiego narzędzia, sprawdź, w jakich sklepach jest ono dostępne i dokonaj zakupu.